Prosím Reklamy pište do rubriky, která tady je jinak je budu mazat
Ještě napište mi k rozhovorům nějaké komentáře nebo aspoň smajlíka.

Druhá autorka Minde 1.část

15. března 2011 v 9:08 | sciurus |  Recenze
Druhým autorem, kterého chci představit je Minde možná ji někdo zná pod jménem Auša, pod kterým na svém bývalém blogu psala povídky s tématikou Harryho Pottera. Nyní se věnuje pouze originální tvorbě na novém blogu.Na jejím novém blogu najdete jak kapitálové tak jednorázové povídky.
U některých povídek se vyskytují obrázky hlavních postav.
Příběhy se mohou, vychýlit od uvedeného popisu.
Varování:
- budou u kapitol připsaná
- Všechny povídky jsou o 15-18 let
- Jakákoli podobnost se skutečností nebo s reálnou osobou je čistě náhodná!!!


Za dva roky se z Ošklivého káčátka stala labuť, avšak ani po té není Radim ve třídě oblíbený. Změní se něco v arogantním a rozmazleném Jirkovi, když zjistí, čím vším Radim prošel a stále prochází? Pomůže mu nebo ho nechá svému osudu čelit samotného?
Stav: Dokončené
Hlavní postavy:
Radim, Jirka
--------------------Jak byste se cítili, kdyby vás někdo prodal do bordelu? A jak se asi bude cítit sedmnáctiletý Chris, kterému jeho otec právě tohle udělal?
Najde tam přátele, ale i bolest a ponížení.
I když je jen děvkou z bordelu, někdo v něm vidí něco jiného. Jejich vztahu stojí v cestě spousta překážek a je jen na nich, jestli je dokáží překonat. A jak to nakonec dopadne? Dočtete se v povídce
Můj názor:Povídku jsem přečetla jedním dechem. A prožívala příběh hlavního hrdiny, všechny radosti i starostí, přátelstvím a nenávist. Připravte si velkou spoustu kapesníků, u některých kapitol jsem brečela jako želva.
Stav: Dokončené
Hlavní postavy:
Christopher, Damon
Art by Light
--------------------
Štěpán je studentem psychologie a až na pár ne moc příjemných zážitků vede klidný až skoro nudný život. Ten se mu ale změní v okamžiku, kdy nastoupí na praxi do psychiatrické léčebny.
Filip je tichý sedmnáctiletý kluk, který vypadá na první pohled normálně. Ne tak na druhý pohled, kdy se dostává do jakéhosi transu, kdy nevnímá okolí. Význam zmatených kreseb, čísel a písmen, které zaznamená na papír, nedokáže nikdo vyložit. On sám netuší, co přesně se s ním děje a jak s tím žít.
Stav: Nedokončené
Hlavní postavy:
Štěpán, Filip
--------------------

Jesse je bohatý kluk, který má vše nač si vzpomene. Jeho otec je prezidentem Spojených států a Jesseho život je dokonalý. Všechno krásné ale musí skončit. Pro chlapce je to chvíle, kdy ho unesou a odvezou ze země, aby ho mohli prodat ´sběrateli´.
Jemu se ale podaří utéct. Jeho únosci jsou však všude a ani na policii není bezpečno. Jesse se musí skrývat v ulicích neznámého Říma, kde ale platí jiné zákony, než které doposud znal.
Stav: Dokončené
Hlavní postavy:
Jesse, Riley
-----------------------------

Malé království Farelsko je neustále pod hrozbou války s jeho o něco větším sousedem Rastinskem. Řešením, jak spory urovnat, je sňatek.
Rastinský král je ale hamižný a moci chtivý, proto ušije na Farelsko boudu. Místo své dcery ohlásí zasnoubení Farelského prince Marca a svého syna prince Damiena. Bez dalšího dědice by totiž Farelsko připadlo Rastinsku a to je jeho cílem.
Stav: Dokončené
Hlavní postavy:
Marc, Damien
-----------------------------

Po tom, co Bastiena vyhodí ze školy, rozhodne se odjet na rok studovat do Anglie, zapomenout na to, co se stalo a hlavně dostat se přes to. Všichni v jeho ´nové rodině´, ho přijmou velmi dobře a škola taky vypadá na jednu z těch kvalitních. Navíc tu pozná Kotě, drobného uklizeče, jehož život není právě procházka růžovým sadem.
Ovšem svět je malý a minulost si vás najde všude. Důvod, proč Bastiena vyhodili ze školy se objevuje i v Anglii.
Stav: Nedokončené
Hlavní postavy:
Bastien, Kotě

(Je to volnější pokračování TaŽ)
V Londýně se odehrává série vražd mladých prostitutek a prostitutů. Dokonce i v Triplu přestává být bezpečno.
Alex je kriminální policista, který případ vyšetřuje, mezi jeho hlavní podezřelé se dostává Chris, který se za pět let změnil k nepoznání. Už to není ten malý vystrašený kluk, který kdysi přišel do Triplu, nyní mu přezdívají Ledový princ. Otázkou je, jestli se změnil natolik, aby byl schopen vraždit.
Stav: Nedokončeno
Hlavní postavy:
Alex, Chris
Dvojčata Archie a Andreas jsou si povahově podobní asi jako den a noc. Archie je nadaný student, který miluje zvířata, naopak Andreas je školní frajírek, který kašle na všechno kromě hudby.
Archie nikdy netušil, že předstírat své dvojče je tak těžké, zvlášť když je to promiskuitní gay, který si s nikým nedělá servítky.
Odkaz na blog Autorky : http://minde-real.blog.cz
Akutalizace 29.7.2011
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minde Minde | Web | 15. března 2011 v 18:24 | Reagovat

Tak to tu musím okouknout :D Možná by se hodilo připsat k těm povídkám, že všechny jsou 15+/18+ xDD ale tak snad to každý pochopil :D
Možná bych to doporučila odsazovat po jednotlivých povídkách, teď to trochu mate, co k čemu patří, když je to tak ´na hromadě´ ;) Jinak pokud chceš obrázky k těm povídkám, můžeš to stáhnout tu: http://minde-real.blog.cz/1008/infa-k-povidkam
Abych řekla pravdu, docela jsi mě s tou otázkou překvapila, jestli to tu můžeš zveřejnit :D a samozřejmě potěšila :) Určitě se sem vrátím, třeba tu časem najdu něco hezkého, co neznám ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama